Dárkový plechový box levandulové potěšeníDárkový plechový box levandulové potěšení
Dárkový plechový box levandulové potěšení

Dárkový koš pro ženy levandulové potěšení

Levandulový dárkový plechový koš je skvělý a krásný dárek pro každou náročnou ženu, která si chce dopřát klidné chvíle plné relaxace. Do boxu vložíme komplimentku vaší firmy.

Dárkový plechový box levandulové potěšení obsahuje:

Dárková modrá plechová krabice Dárkovou plechovou krabici s víkem v modré barvě, průměr 25 cm.
Sekt Pinot Noir 0,2 l Sekt Brut Dargent 0,2 l. Kvalitní francouzské šumivé víno polosuché, bílé, z odrůdy Pinot Noir.
 Bohemia Botanica sprchový gel levandule

Botanica Bohemia - prémium krémový sprchový gel s olivovým olejem, extraktem z bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule 200 ml. Je vhodný k mytí celého těla. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, jogurtu a extraktů z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.), heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), břízy bílé (Betula alba L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.) a šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.) na pokožku. Obsahuje mléčné frakce bohaté na proteiny, fermentované jogurtovými kulturami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahem laktózy, vitaminu A, vitamínů skupiny B a minerálů.

 
 Bohemia Botanica mýdlo levandule

Botanica Bohemia - premium toaletní mýdlo s glycerinem, extraktem z bylin a vůní levandule 100 g. Jemné krémové toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

 Vonítko do prádla - srdce levandule Dřevěné srdce - vonítko do prádla 7,5 cm s vůní levandule. Tloušťka 10 mm. Parfémované dřevěné srdce k provonění vašich šatníků.  
Dřevěný dekorační tulipán 20 cm Dekorační dřevěný tulipán, délka 20 cm. Krásná dekorace do vašeho bytu či domu.

Obsahuje alkohol. Neprodejné osobám mladším 18 let.