Dárkový plechový box levandulové potěšeníDárkový plechový box levandulové potěšení
Dárkový plechový box levandulové potěšení
Dárkový plechový box levandulové potěšení

Dárkový koš pro ženy levandulové potěšení

Levandulový dárkový plechový koš je skvělý a krásný dárek pro každou náročnou ženu, která si chce dopřát klidné chvíle plné relaxace. Do boxu vložíme komplimentku vaší firmy.

Dárkový plechový box levandulové potěšení obsahuje:

Dárková modrá plechová krabice Dárkovou plechovou krabici s víkem v modré barvě, průměr 25 cm.
Sekt Pinot Noir 0,2 l Sekt Brut Dargent 0,2 l. Kvalitní francouzské šumivé víno polosuché, bílé, z odrůdy Pinot Noir.
 Bohemia Botanica sprchový gel levandule

Botanica Bohemia - prémium krémový sprchový gel s olivovým olejem, extraktem z bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule 200 ml. Je vhodný k mytí celého těla. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, jogurtu a extraktů z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.), heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), břízy bílé (Betula alba L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.) a šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.) na pokožku. Obsahuje mléčné frakce bohaté na proteiny, fermentované jogurtovými kulturami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahem laktózy, vitaminu A, vitamínů skupiny B a minerálů.

 
 Bohemia Botanica mýdlo levandule

Botanica Bohemia - premium toaletní mýdlo s glycerinem, extraktem z bylin a vůní levandule 100 g. Jemné krémové toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

 Vonítko do prádla - srdce levandule Dřevěné srdce - vonítko do prádla 7,5 cm s vůní levandule. Tloušťka 10 mm. Parfémované dřevěné srdce k provonění vašich šatníků.  
Dřevěný dekorační tulipán 20 cm Dekorační dřevěný tulipán, délka 20 cm. Krásná dekorace do vašeho bytu či domu.

Obsahuje alkohol. Neprodejné osobám mladším 18 let.