Dárkový plechový box růžové sněníDárkový plechový box růžové snění
Dárkový plechový box růžové snění

Dárkový plechový koš pro ženy růžové snění

Dárkový koš plný výrobků s vůní růže je skvělý a hodnotný dárek pro každou náročnou ženu. Dárky pro chvíle pohody a relaxace. Do dárkového boxu vložíme komplimentku vaší firmy.

Dárkový plechový box růžové snění obsahuje:

Dárková modrá plechová krabice Dárkovou plechovou krabici s víkem v modré barvě, průměr 25 cm-
Šumivé víno Rotkäppchen Rotkäppchen šumivé víno suché 0,2 l. Od roku 1856 je v tradičním vinařství Rotkäppchen připravováno šumivé víno s dokonalou kvalitou. Zkušenosti a dovednosti majitelů sklepů zajišťují dokonalý prožitek při pití tohoto vína, které má  ovocnou vůni s temperamentní živou perlivostí. 11,0% alkoholu. 
Botanica Bohemia Sprchový gel 200 ml Botanica Bohemia - krémový sprchový gel s extrakty z šípků a květů růže 200 ml. Jemný přípravek osobní hygieny vhodný k mytí celého těla, s podmanivou moderní vůní. Je obohacen o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.  
Botanica Bohemia toaletní mýdlo 100 g růže Botanica Bohemia - premium jemné toaletní mýdlo 100 g extraktem z bylin a vůní růže. Jemné krémové toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.
Dřevěné dekorační srdce - růže Dekorační dřevěné srdce na zavěšení s obrázkem růže, šířka 7,5 cm.  
Dřevěný dekorační tulipán 20 cm Dekorační dřevěný tulipán, délka 20 cm. Krásná dekorace do vašeho bytu či domu.
Papírové ubrousky Cupcakes Bakery Originální papírové ubrousky s obrázkem Cupcakes Bakery, 20 ks, 33x33 cm, 3-vrstvé

Obsahuje alkohol. Neprodejné osobám mladším 18 let.