Zpět na: unisex dárkové sady
Reklamní dárkové balení - kosmetika Mrtvé moře - gel + šampon + sůl + mýdloReklamní dárkové balení - kosmetika Mrtvé moře - gel + šampon + sůl + mýdlo

Dárkové balení - Mrtvé moře - sprchový gel + šampon + sůl + mýdlo

Reklamní kosmetické dárkové balení s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře - sprchový gel 200 ml + vlasový šampon 200 ml + koupelová sůl v plátěném sáčku 150 g + mýdlo 30 g. Voňavý reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance.

Vyrobeno v ČR.

 

Složení dárkového balení:

Dárkové balení kosmetiky Mrtvé moře - s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře.

Obsahuje: sprchový gel 200 ml + vlasový šampon 200 ml + toaletní mýdlo 30 g + koupelová sůl 150 g

Nová receptura obsahuje extrakt řasy (Ulva lactuca) a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách, jsou bohaté na minerály a množství stopových prvků, které v kombinaci s ostatními složkami šamponu a optimálním pH pomáhají udržovat pokožku i vlasy v dobré kondici, hebké a čisté.

Potisk:

  1. Dárkové balení opatříme vaším logem. 
  2. nebo vytvoříme etikety plně ve vašem designu. Na krabičku a etikety je možné umístit jakýkoli text, např. představení vašich produktů nebo firmy, fotografie vašeho provozu atd. Spolu s reklamním sdělením získá klient velmi užitečný dárek v podobě kvalitních kosmetických produktů. 

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Grafické zpracování etiket naším grafickým studiem je za příplatek, který bude fakturován podle počtu návrhů. Grafiku nám můžete dodat i vy, požadavky na zpracování vám zašleme na email.

Neváhejte nás kontaktovat! Vaši poptávku rádi zpracujeme a zašleme vám nabídku.