Reklamní kosmetika s antimikrobiálními přísadami

Kosmetika pro každodenní péči o čistotu pokožky. Obsahuje antimikrobiální přísady, z nichž jedna je v trendu moderních přípravků na bázi stříbra (koloidní stříbro). Tyto přísady spolu s ostatními složkami receptury pomáhají při mytí regulovat růst mikroorganizmů na povrchu pokožky a přispívají tak ke splnění vysokých nároků na moderní hygienu.

Upřesnění:

1. přípravky jsou z kategorie kosmetiky s antimikrobiálními přísadami nikoli antimikrobiální. Slovo antimikrobiální nebo antibakteriální spadá do kategorie biocidních přípravků, které jsou testovány dle přísných norem na likvidaci minimálně bakterií. (Biocidní přípravky kromě bakterií mohou likvidovat ještě kvasinky, plísně a viry.)

2. naše výrobky jsou kosmetické přípravky, které garantují vysokou úroveň hygieny - mytí, ale negarantují biocidní účinek. Naše mýdlo je např. velice vhodné pro umytí před použitím dezinfekčního gelu a to pro schopnost dostatečně odstranit – smýt nečistoty, které by mohly bránit účinnému přístupu následné dezinfekce ke kožnímu reliéfu.

Nebyl vybrán žádný obrázek NEW

Tekuté mýdlo s antimikrobiálními přísadami 500 ml

Tekuté mýdlo obsahuje antimikrobiální přísady, které ...
Nebyl vybrán žádný obrázek NEW

Sprchový gel s antimikrobiálními přísadami

Sprchový gel obsahuje antimikrobiální přísady, které ...